Nasıl YapılırXiaomi

Xiaomi Rom Yükleme

Xiaomi rom nasıl yüklenir?

XiaomiTool isimli uygulama ile Xiaomi markalı telefonunuza uygun romu bulup otomatik olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.  Bu uygulama Xiaomi marka telefonlarınızın romlarını kolayca değiştirmeye yarıyor. Windows platformu üzerinde geliştirilmiş bir programdır. Telefonunuzun için en uygun romu bulur ve uygular. XiaomiTool programı ile orijinal romları kurabilirsiniz, Xiaomi.eu romlarını kurabilirsiniz, bootloader kilidi açıp, kapatabilir.

XiaomiTool programı her ne kadar profesyonelce hazırlanmış gibi dursa da orijinal değildir yani resmi yazılım değildir. Programı Xiaomi tarafından yazılmamış olsa da gayet başarılı yazılmış bir programdır.

Kullanımı ise Windows yüklü bir bilgisayar yardımı ile oluyor. Programa girip tamam butonuna bastıktan sonra önce internet bağlantısı ardından gerekli sürücüleri sonra bilgisayara bağlı cihazları kontrol ediyor. Tüm kontrolleri bittikten sonra ise kurulumun yapılanması yapılıyor.

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı