Nasıl YapılırSamsung

Galaxy A9 Rom Atma

Samsung Galaxy Rom Yükleme A9

Gerekli dosyanın indirilmesiyle Samsung Galaxy A serisi root atma rom yükleme A9 işlemleri aşamalı olarak yapılabilir. USB sürücüsünün ve dosyanın indirilmesi gerekir. İlk aşamada dosyalar cihaza indirilir.

Daha sonrasında telefondan USB hata ayıklama modu açılır. Ayarlar bölümü içerisinde mod aktif edilir. Daha sonrasında telefon kapatılarak dowland modunda açılır. Bunun için güç + ses kısma +  home tuşlarına aynı anda basılması yeterli olmaktadır. İndirilen Odin dosyası açılarak içerisinde bulunan AP butonuna basılır. Bu sayede açılan dosya üzerinden start tuşuna basılarak Samsung Galaxy A9 root atma işlemi başlatılır.

Samsung Galaxy A9 Rom Yükleme

Cihaza rom yüklemek isteyenler öncelikle gerekli dosyayı indirmelidir. Dosyayı indirdikten sonra root atma işlemlerindeki aşamaları uygulayarak gerekli yükleme işleminin sorunsuz şekilde yapılması sağlanabilir. Aynı işlem Samsung Galaxy A9 rom yükleme işlemi içinde geçerli olmaktadır. Room dosyası üzerinden aynı aşamalar takip edilir.

Samsung Galaxy A9 rom Yazılımları

Galaxy A9 Pro Firmware

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı