Nasıl Yapılır

Xiaomi Note 7 Pro Ekran Görüntüsü Alma

Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek, Xiaomi Note 7 ekran görüntüsü alma işlemini başarıyla  gerçekleştirebilirsiniz.

Tuşlar Yardımıyla Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Telefonun üzerinde ve yan panelinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak, ekran görüntüsü alma işleminin nasıl yapılacağını kısaca tarif edelim;

#1 Ekran görüntüsünü almak istediğiniz uygulamayı ve ya sayfayı açın.

#2 Telefonunuzun yan tarafında bulunan bulunan “Ses Kısma” ve “Güç” düğmelerine aynı anda bir saniye kadar basın. Bu işlemin hemen ardından bir deklanşör sesi duymalısınız. Bu ses, ekran görüntüsü alma işleminizin başarıyla gerçekleştiği anlamına gelir.

Üst Menü Yardımıyla Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

#1 Ekran görüntüsünü almak istediğiniz uygulamayı ya da sayfayı açın.

#2 Telefonunuzun ekranının üst tarafından aşağıya doğru elinizi kaydırarak üst menüyü açın. Buradaki menüde  bulunan “Ekran Görüntüsü” seçeneğine dokunun. Hepsi bu kadar. Ekran görüntüsünü başarıyla almış olmalısınız.

Etiketler

Deniz Kara

Adım Deniz, 25 yaşındayım. Sıkı bir Apple kullanıcısıyım. Ayrıca Android ile ilgili gelişmeleri de yakından takip ediyorum. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda özel bir şirkette iş hayatıma devam ediyorum. Koyu Eskişehirsporluyum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı