Nasıl Yapılır

Whatsappta Engelleyen Kişiye Mesaj Atma Yöntemi

Whatsappta en can sıkan konulardan birisi de karşı tarafın engellemesidir. Peki Whatsapp uygulamasında engelleyen kişiye mesaj göndermek mümkün müdür ? Whatsappta engelleyen kişiye gönderilen mesajlar engeli kaldırıldığında ulaşır mı?

Whatsapp’ta Engelleyen Kişiye Mesaj Gönderme

Whatsapp'ta engelleyen kişiye mesaj atmak mümkün mü

Whatsapp’ta sizi engelleyen kişiye mesaj göndermek için öncelikle onun bilgilerinin yer aldığı profil sayfasına erişin. Eğer ortak bir grupta yer alıyorsanız şanslısınız, gruba atmış olduğunuz mesajlar direkt bir şekilde karşı taraf mesajınızı görebilecektir.

Whatsapp'ta Engelliyken Atılan Mesajlar Engel Kalkınca Gider mi?

Eğer ortak bir grubunuz bulunmuyorsa bu kişiyi bir arkadaşınız sayesinde  sizinle aynı gruba ekleyip sonradan çıkmasını söyleyebilirsiniz. Bu şeklide birebir konuşma imkanını tekrar sağlamış olursunuz. Fakat karşı taraf siz yazana kadar gruptan çıkarsa ya da çıktıktan hemen sonra arkadaşınızı da engellerse mesajınızı görmesi mümkün değildir.

whatsapptan engellenen kişi normal mesaj atabilir mi

Whatsapp’ta Engelliyken Gönderilen Mesajlar Engel Kalkınca Ulaşır mı?

Hayır tabiki, birini engellerseniz  ve siz engeli kaldırdığınızda engelli olduğu süre zarfında gönderilen hiçbir mesaj gitmez ve ulaşmaz. Aynı şekilde siz de sizi engelleyen birine mesaj gönderdiğinizde engelinizi kaldırana dek attığınız mesajlar karşıya ulaşmayacaktır.

Whatsapptan Engellenen Kişi Normal Mesaj Gönderebilir Mi?

Evet, normal mesajlar bir diğer deyişle sms’ler operatör üzerinden gönderilir. Bu durumda da Whatsapp’tan her hangi birini engellemiş olmanız bu sonucu değiştirmez. Bunun içinse Google Play ve App Store’da yer alan arama ve mesaj engelleme uygulamalarını kolayca indirip kullanabilirsiniz. Eğer telefonunuz Android işletim sistemine sahip ise aşağıdaki görsele tıklayarak bu uygulamanın indirme sayfasına rahatıkla ulaşabilirsiniz.

Whatsapp'ta Engelleyen Kişiye Mesaj Atmak

Etiketler

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı