Nasıl Yapılır

WhatsApp Karanlık Mod Açma

WhatsApp karanlık mod nasıl açılır?

Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek, WhatsApp karanlık mod açma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

WhasApp Karanlık Mod Açma iOS

Apple marka telefonlarda WhatsApp karanlık mod açmak için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin.

#1 Telefonunuzdan, “Ayarlar → Genel → Erişebilirlik → Ekran Kolaylıkları → Renkleri Tersine Çevir → Akıllı Tersine Çevir” yolunu bulup takip edin.

#2 Akıllı tersine çevir seçeneğini işaretleyerek aktif hale getirmeniz yeterlidir. Bu işlemin hemen ardından, sadece uygulamalarda olmak kaydıyla dark mode kullanımınız aktif hale gelelcektir.

WhatsApp Karanlık Mod Açma Android

#1 Telefonunuzun menüsünden, “Ayarlar → Ekran → Tema Seç → Karanlık” yolunu sırasıyla takip edin.

#2 Karanlık mod açıldığı zaman, “Ayarlar → Telefon Hakkında”`ya gidin.

#3 Ekranınızı aşağı şekilde kaydırın ve “Yapı Numarası” seçeneğine tam 7 kez art arda ve seri şeilde dokunun. Ardından, “Geliştirici Seçenekleri Açık” isimi bir pencere görmelisiniz. Buradan, “Zorla Karart” seçeneğini işaretleyerek, bütün pencerelerde kullanmak üzere etkinleştirmemiz gerekiyor.

Bu işlemlerin ardından, WhatsApp karan modu etkinleştirme işini başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Etiketler

Deniz Kara

Adım Deniz, 25 yaşındayım. Sıkı bir Apple kullanıcısıyım. Ayrıca Android ile ilgili gelişmeleri de yakından takip ediyorum. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda özel bir şirkette iş hayatıma devam ediyorum. Koyu Eskişehirsporluyum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı