Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy A51 Ekran Görüntüsü Alma

Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek, Galaxy A51 ekran görüntüsü  alabilirsiniz.

Adım 1: Ekran görüntüsü almak istediğiniz uygulama ve ya sayfayı açınız.

Adım 2: Telefonunuzun yan panelinde bulunan bulunan, “Ses Kısma” ve “Güç” tuşlarına aynı anda bir kaç saniye basılı tutun. Bu işlemin hemen ardından bir deklanşör sesi duyacaksınız. Bu ses, ekran görüntüsü alma işleminizi başarıyla gerçekleştirdiğiniz anlamına gelmektedir.

Samsung Galaxy A51 ekran görüntüsü alma işlemini başarıyla gerçekleştirdiniz. Takıldığınız bir konu olursa, yorumlarda bizlere sormaktan çekinmeyin.

Etiketler

Deniz Kara

Adım Deniz, 25 yaşındayım. Sıkı bir Apple kullanıcısıyım. Ayrıca Android ile ilgili gelişmeleri de yakından takip ediyorum. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda özel bir şirkette iş hayatıma devam ediyorum. Koyu Eskişehirsporluyum :)

8 Yorum

  1. MERHABA
    SAMSUNG A51 TELEFONUN YENİ ALDIM. ÖZELLİKLERİNİ BİLMİYORUM. WATSAPDAN GÖNDERİLEN MESAJIN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ, YUKARIDA ANLATTIĞINIZ GİBİ ALMAYI DENEDİM. FAKAT BİR TÜRLÜ YAPAMADIM. RİCA ETSEM YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

    1. ses açma tuşuna basılı tutarken akabinde güç tuşuna basıp bırakın, sesi duymanız gerekiyor işlemi tamamlamış olabilmeniz için.

    2. Selam bende telefonu yeni aldım ve ayarlardan bulduğum kadarıyla ekranda elinizi sağdan sola ya da soldan sağa doğru sürükleyince ekran görüntüsü alıyor lakin tuştan nasıl ayarlayabilirim bilemiyorum araştırmaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı