Nasıl Yapılır

Instagram Hesap Silme 2019

Instagram hesabını kalıcı bir şekilde silip geçmişe elveda diyebilirsiniz. Zira instagram hesabı silindiği zaman, artık o hesaba ulaşılamaz ve kullandığınız o eski kullanıcı adı bir daha alınamaz. Bununla beraber paylaşılan tüm fotoğraf, video, hikaye, dm mesajlar ve diğer veriler geri getirilemez şekilde silinir.

Instagram Hesap Silme 2019

  • instagram hesap silme linkine tıklayın.
  • Eğer ki telefondan ve ya mobil cihazınızdan bu işlemi gerçekleştiriyorsanız, internet tarayıcı açılacaktır. Kullanıcı adı ve şifresi yazıp giriş yapınız.
  • Açılan bu ekranda, instagram hesabını niçin silmek istediğinizi, kutudan işaretleyiniz. Örnek olarak “Çok zamanımı alıyor” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.
  • Sayfanın alt bölümünde yer alan “Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir” yazan bölüme instagram hesabınızın şifresini yazın.
  • Kırmızı renkli Hesabımı kalıcı olarak sil butonuna tıklayın.
  • Açılan onay ekranında Tamam seçeneğine basın ve instagram kalıcı silme işlemini sonlandırın.

Yukarıdaki işlemden hemen sonra instagram hesabı kalıcı bir şekilde silinecektir. Artık instagram hesabınıza giriş yapamazsınız ve ileride yeni bir instagram hesabı açmak isterseniz eski kullanıcı adınızı kullanamazsınız.

Etiketler

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı