Nasıl Yapılır

Bilgisayardan İnstagram DM Gönderme

İnstagram’da Bilgisayardan Dm Nasıl Gönderilir?

İnstagram’a giriş yaptıktan hemen sonra yapmanız gereken ilk şey kullandığınız tarayıcınızın “inceleme” özelliğini açmaktır. Bunun için de ekranın herhangi bir yerine fare ile sağ tıklayarak açılan seçeneklerden en alttakine tıklamanız gerekmektedir.

instagram bilgisayardan dm gönderme

Ardından ekranınızın sağ kısmında kodlarla dolu bir pencere açılacaktır. Bu ekranda yapmanız gereken işaretli yerdeki butona tıklayıp siteyi mobil hale çevirmektir.

bilgisayardan dm gönderme instagram

Sonrasında sayfayı yenilediğiniz takdirde pencereniz alttaki gibi olacak ve sağ üst tarafta bilgisayardan dm gönderme butonunu göreceksiniz. Bu sayede sorununuz çözülecektir.

chrome bilgisayardan dm mesaj atma

Bilgisayardan İnstagram’a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayar kullanıcılarının en çok yaşadığı sorunlardan biri de İnstagram’da fotoğraf paylaşamamaktır. Bu sorunu çözmenin yolu da yine basit ve benzerdir. Üstte anlatılan yöntemde olduğu şekilde İnstagram’ı mobil siteye çevirmenizin hemen ardından orta bölümde fotoğraf yükleme butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak tıpkı telefonda olduğu gibi fotoğraf yükleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

bilgisayardan instagrama resim yükleme

Etiketler

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı