Kullanıcı Sözleşmesi

Sizlere daha iyi içerik sağlayıcı hizmeti verebilmek adına bazı şartlar & kurallar metinlerimiz bulunmaktadır. Sitenin işleyişi ve sürekliliği adına bu kuralları zaman içerisinde genişletip – esneterek modern içerik fikir özgürlüğü kapsamında güncelleyebiliriz.

Mobilst.com Kullanım Koşulları;

  • Mobilst.com sitesi sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına çerez – konum bilgisi gibi verileri depolayarak istatistiksel veri analizi gibi iş – işlemlerde kullanabilmektedir. Sizlerin gizliliği bizler için oldukça önemli olup, kaliteli yayıncılık anlayışımıza istinaden bu verileri yasal bir zorunluluk olmadığı müddetçe 3. taraf kişi veya kurumlarla kesinlikle paylaşmamaktayız.
  • Bu sitede Adsense, Doubleclick veya başka bir reklam ortaklığı şeklinde partner yazılım kodlama işbirliği kullanılabilmektedir. Bu reklamlara bilerek ve isteyerek kasıtlı şekilde zarar vermek adına kullanan ziyaretçilerimiz için her türlü yasal yaptırım hakkımız saklıdır.
  • İçeriklerimizi büyük bir özveri ve isteklilikle hazırlayarak sizlerle paylaşıyoruz. Bu özveriyi yazılarımızı / haberlerimizi alıntı yapacağınız zamanlarda sizlerden de bekliyor olacağız. Aksi izlenimlere neden olan girişimleri farkettiğimizde her türlü yasal – hukuki dayanak temelleri elimizde olup gerekli iş ve işlemleri hukuk danışmanlarımız tarafından başlatılacağını sizlerle bildirmek isteriz.
  • İçeriklere yapılan yorumların her türlü sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir. Bu yorumları yapan kişilerin IP ve diğer özel herkesin ulaşabileceği veriler sitemizde depolanır ve gerekli görülmesi durumunda yasal mercilerle paylaşılır.
  • Mobilst.com ‘u ziyaretiniz, içerikleri veya sitenin herhangi bir kısmını kullanımınız bu şartlar & koşullara tabii olup teknofili.com yönetimi ve moderatörlerince herhangi bir ön haber vermeksizin önceden veya sonradan değiştirilebilir.
  • Bu metin en son 15.06.2019 tarihinde güncellenmiştir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı