iPhone

Akıllı Telefonlar da Dosya ve Klasör Gizleme Yöntemi

Resimlerimiz, mesajlarımız, uygulamalarımız ve özel notlarımız telefonlarımızdayken kullanmış olduğumuz banka uygulamaları da telefonlarımız da mevcuttur. Peki bunları gizlemek ya da şifrelemek mümkün müdür? Android Telefonlar da Dosya ve Klasör Gizleme özelliği defult olarak gelmiyor fakat farklı yazılımlar ile bu tarz gizlemeler yapılabilir ve telefonunuz gayet güvenli bir hale getirilebilir. Sizler için aşağıda Akıllı Telefonlar da Dosya ve Klasör gizleyebilin programların incelemesini yaptık.

File Hide Expert

Programı kurduktan çok kısa bir süre sonra istediğiniz dosya, klasör ya da uygulamayı kolaylıkla gizleyebilir ya da şifreleyebilirsiniz. Programın kolay ve kullanışlı arayüzü Android telefonunuz da rahatlıkla istediğiniz gizlemeleri yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Hide Pictures

Android tabanlı tüm cihazlarınız da rahatlıkla Resimlerinizi gizleyebileceğiniz bir uygulama olan Hide Pictures’ da işlemleri programın arayüzünü kullanarak ya da direkt olarak galerinizden istediğiniz resim ya da videoları seçerek yapabilirsiniz.

Nova Launcher

Özellikleri bakımından Akıllı Telefonlar da Dosya ve Klasör Gizleme haricin de Android cihazınızın ana ekranını da özelleştirmenizi sağlayan Nova Launcher ı ile ana sayfanızı istediğiniz şekiller de düzenleyebilirsiniz. Ana sayfanıza farklı temalar ve renkler ile süsleyebilir ve daha rahat bir şekilde kullanabileceğiniz duruma getirebilirsiniz. Performans olarak da sizi zorlamayacak olan Nova Launcher istemiş olduğunuz uygulamanın şifre ile açılmasını sağlayabilir.

Yazı içeriğinde bulabileceğiniz bilgiler

Deniz Kara

Adım Deniz, 25 yaşındayım. Sıkı bir Apple kullanıcısıyım. Ayrıca Android ile ilgili gelişmeleri de yakından takip ediyorum. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda özel bir şirkette iş hayatıma devam ediyorum. Koyu Eskişehirsporluyum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı