HuaweiNasıl Yapılır

Huawei İnternet Paylaşımı

Huawei internet paylaşımı nasıl yapılır? Ayarlarda ne gibi değişiklikler yapmamız gerekir? İnternetimizi başka bir kişiye verebilmek ve paylaşabilmek için aşağıdaki adımları sırasıyla inceleyin  ve uygulayın.

Huawei İnternet Paylaşımı

İlk iş olarak Huawei modelli cep telefonunuzda mobil veriyi aktif hale getirmeniz gerekir. İnternet paylaşımı yapacağınız diğer cihazlarıında (tablet, telefon, bilgisayar, oyun konsolları vb.) Wifi özelliğinin açık olması gerekir.

Daha sonra ise  Huawei ana menüsünden ayarlar bölümüne girin. Açılan menü  penceresinde “İnternet paylaşımı ve mobil veri” başlığını göreceksiniz bu menüye basarakgelen seçeneklerde “’mobil erişim noktası” yazan yeri aktif şekile getirmeniz gerekiyor. Sonrasında size bir uyarı mesajı gelir. Buna da  “ Tamam” diyerek onaylayın. Böylelikle mobil erişimini ve internetinizi paylaşmış olacaksınız.

Bağlamak istediğiniz cihazlarda Wifi taraması yaptığınızda Huawei marka telefonunuzun adı ağ listelesinde görülecektir. Şimdi yapmanız gereken şey sadece kullanıcı adı ve parolayı girip internete erişmenizdir.

Etiketler

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı