HuaweiNasıl Yapılır

Huawei Ekran Kaydı Nasıl Yapılır?

Akıllı cep telefon teknolojisi geliştikçe özellikler de gelişiyor. Önceden uygulama ile gerçekleştirilebilen özellikler şuanda telefonun kendisinde mevcut hale geldi. Bunlardan biri de ekran kaydı. Lazım olur mu demeyin teknoloji devrinde her an her şey lazım olabiliyor. Örneğin bir arkadaşınız telefon hakkında herhangi bir şey sordu anlatamadınız. Bu gibi durumlar da ise telefonun ekran kaydını alarak gönderebilir ve daha kolay bir şekilde yardımcı olabilirsiniz. Bu yazımızda Huawei Ekran Kaydı Nasıl Yapılır, Huawei modellerde Ekran videosu nasıl çekilir, ekran fotoğrafı nasıl çekilir, yakından inceleyelim.

Huawei Ekran videosu çekme

Ekran kaydı özelliği, öğretici videolar çekeceğimiz zaman ya da cihazımızda oynadığımız oyunlardaki heyecan verici anları kaydetmek istediğimizde son derece faydalıdır.

Arama yaptığımızda veya yanıtladığımızda ekran kaydı sona erer.

Kayda başlamak için kısayol kullanmak: Durum çubuğunu aşağı doğru kaydırın ve kısayol panelini açın, sonrasında tam ekran kaydına başlamak için simgesine dokunun. Kaydı sonlandırmak içinde ekranın sol üst köşesindeki simgeye dokunun.

Kayıt başlatmak için kombo tuşunu kullanma: Kayda başlamak için aynı zamanda Güç düğmesi ve Ses artırma düğmelerine basın. Kaydı sonlandırmak içinse tekrar aynı zamanda Güç düğmesi ve Ses artırma düğmesine basılı tutun.

Yalnızca ANE-LX1 NFC destekler. NFC işlevini kullanırken ise  lütfen NFC alanını diğer akıllı cihazlara yakın tutun.

Ekran kayıtlarını da  Galeri içerisinde rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Etiketler

Serdar Murat

İsmim Serdar, 2000li yılların başından beri telefon kullanıcısıyım. Bu alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyorum. Edinmiş olduğum bilgileri, ipuçlarını ve diğer bilinmeyen noktaları sizlerle paylaşmak için buradayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı