Genel

Tumblr Hesabı Silme

Bir çok kullanıcı artık kullanmama sebebiyle  ve ya başka nedenlerden kaynaklı tumblr hesabı silme işlemi gerçekleştirmek istiyor. En çok merak edilen sorulan sorulardan birisi de telefondan tumblr hesabı nasıl silinir? Ancak üzülerek söylemeliyiz ki tumblr hesabı uygulama üzerinden ne yazık ki  silinemiyor. Bunun için telefonunuzun internet tarayıcısı üzerinden ya da bir bilgisayar üzerinden işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Tumblr hesap kapatma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız eğer yapmanız gereken işlemler dizini oldukça basittir. Aşağıda  anlatmış olduğumuz adımları sırasıyla takip ederek sizde kolayca tumblr hesap silme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Öncelikle bilgisayarınızdan ve ya telefonunuzun internet tarayıcısı üzerinden Tumblr sayfasına giriş gerçekleştirin.
  • E-posta ve Parola bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek oturum açın.
  • Hesabınızı açtıktan hemen sonra sağ üst köşede bulunan Profil simgesine tıklayn.

Tumblr hesap silme linki

  • Açılan menünün içerisinde bulunan Ayarlar bölümüne giriş gerçekleştirin.
tumblr,tumblr hesabı silme,tumblr hesap silme linki,tumblr hesap kapatma,telefondan tumblr hesabı nasıl silinir

Telefondan tumblr hesabı nasıl silinir

  • Karşınıza tumblr  Ayarlar ekranı açılacaktır.
  • Ayarlar sayfasının en alt bölümüne gelerek Hesabı sil butonuna basın.
tumblr,tumblr hesabı silme,tumblr hesap silme linki,tumblr hesap kapatma,telefondan tumblr hesabı nasıl silinir
  • Karşınıza gelen ekranda “Sadece ana bloğunu değil tüm hesabını siliyorsun. Devam etmek istediğinden emin misin? Her şey silinecek. Kullanıcı adları, temalar, aramızdaki o sevgi bağı, beğendiklerin, iletiler ve şu ana dek yayımladığın tüm gönderiler, hepsi sonsuza dek yok olacak. Eminsen, aşağıdan oturum açarak onayla.” şeklinde bir bilgilendirme metni ve ekranı gelecektir.
  • Eğer hesabınızı kalıcı olarak silmek istediğinizden eminseniz hesabınıza ait E-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak alt kısımda bulunan Her şeyi sil butonuna dokunalım ve ya basalım.
tumblr,tumblr hesabı silme,tumblr hesap silme linki,tumblr hesap kapatma,telefondan tumblr hesabı nasıl silinir

Yukarıda yer alan adımları herhangi bir bilgisayardan ya da mobil cihazınızdan  gerçekleştirerek Tumblr hesabını kalıcı olarak silebilirsiniz.

Etiketler

Serdar Murat

İsmim Serdar, 2000li yılların başından beri telefon kullanıcısıyım. Bu alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyorum. Edinmiş olduğum bilgileri, ipuçlarını ve diğer bilinmeyen noktaları sizlerle paylaşmak için buradayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı