Genel

Telefon Kapalıyken Arayanları Öğrenme

Kim aramış servisi ile telefonunuzun çekmediği veya kapalı olduğu zaman sizi kimin aradığını öğrenebileceğiniz bir hizmettir. Peki bu hizmet den nasıl yararlanabiliriz ne yapmamız gerekiyor diye soruyorsanız. Sizlere bu yazımızda tüm operatörler için kim aramış servisini nasıl kullanırız? konusunu anlatacağız.

Türkcell Kim Aramış

Türkcell bu hizmeti ücretli sunuyor. Bu servisten yararlanmak için Aylık 2,99 TL ücretle Turkcell operatörleri bu hizmetten faydalanmaktadır. Bunun için “https://www.turkcell.com.tr/servisler/kim-aramis” adresi üzerinden detaylı olarak bilgi alınabilir.

KIM yazıp 2200’a mesaj atarak servisi etkinleştirme işlemini yapabilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz olarak Turkcell servisi olan UPCALL uygulamasını yüklemek suretiyle faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil

Diğer bir operatörümüz olan TURKTELEKOM arayanı bil servisinden faydalanmak isteyenler için ACIK yazıp 5555 mesaj yazmanız yeterlidir.

Daha detaylı bilgi için “https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/servisler/sayfalar/operator-servisleri/arayani-bil.aspx” adresi üzerinden bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yukarıda Türkiye en çok kullanılan GSM Operatörlerinde kullanılan hizmetlerden arayan kim veya kim aramış servislerinin kullanımı hakkında sizlere basit ve sade dille anlatmaya çalıştık. Ücretlendirme 2019 yılı içinde veya 2020 veya diğer yıllarda farklılık göstermektedir.

Vodafone Kim Aramış

Arayan kim servisinden faydalanmak için Aylık sadece 2,25 TL olarak ücretlendirilen bu servis için ayrıntılı bilgi için “https://www.vodafone.com.tr/Servisler/bilgi-ve-eglence-servisleri/arayan-kim-servisi.php” linki üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

ARAYANKIM yazıp 8000’a gönderebilirsiniz. Bu servisi iptal etmek için IPTAL ARAYANKIM yazıp 8000’e mesaj atabilirsiniz.

Etiketler

Deniz Kara

Adım Deniz, 25 yaşındayım. Sıkı bir Apple kullanıcısıyım. Ayrıca Android ile ilgili gelişmeleri de yakından takip ediyorum. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şuanda özel bir şirkette iş hayatıma devam ediyorum. Koyu Eskişehirsporluyum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı