Genel

Spotify Hesap Silme

Spotify hesap kapatma linki ile spotify hesabını kalıcı bir şekilde silebilirsiniz. Ancak hesap silme işlemine başlamadan önce bilmeniz gereken birkaç hususa dikkat etmenizi öneriyoruz. Eğer Premium üyeliğiniz bulunuyorsa, Free aboneliğe geçiş yaparak, çalma listelerine ve takipçilerinize erişmeye devam edebilirsiniz. Spotify hesabını kapattığınız takdirde, çalma listeleriniz ve hesabınızdaki takipçileriniz silinir. Ayrıca kullanmış olduğunuz spotify kullanıcı adı da bir daha kullanılamaz. Ek olarak bir öğrenci indiriminiz bulunuyorsa, Spotify’a geri dönmeye karar verdiğinizde, ilk kez kaydolduktan bir yıl sonrasına kadar başka bir spotify hesabına öğrenci indirimi uygulayamazsınız.

Yukarıda saydığımız tüm şeylere rağmen eğer spotify hesabını silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla yapmanız yeterlidir.

Spotify Hesap Silme

spotify hesap kapatma

  • Daha sonra Devam butonuna tıklayın ve açılan ekranda “Anlıyorum ve hesabımı yine de kapatmak istiyorum” kutucuğunu seçip Devam butonuna tıklayın. Spotify hesabını silmeniz için e-posta adresinize bir mail gönderilecektir. Bu maildeki linke tıklayarak hesap silme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Spotify hesap silme işlemini tamamladıktan sonra 7 gün içerisinde hesabınıza tekrar giriş yaparsanız, hesabınız tekrar aktifleştirilir. 7 gün boyunca hesabınıza giriş yapmazsanız spotify hesabınız kalıcı olarak silinir.

Etiketler

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı