Genel

İnstagram Mavi Tik Alma Yöntemi

Hesap Onay Başvurusu Nasıl Yapılır

Öncelikle bu işlemi gerçekleştirebilmek için herhangi bir ajansla iletişime geçmenize gerek yoktur. Bu özelliği satın alabileceğinize ve bunun karşılığında ücret talep eden kişilere inanmamanızı tavsiye ederiz. Nadiren de olsa İnstagram‘la iletişime geçip ünlülere mavi tiki kazandırabilen sosyal medya ajansları olduğu aşikardır ancak yüksek miktarda para talep ederler.

Bizim anlatacağımız bu yöntemde herhangi bir ücret ödemenize veya biriyle iletişime geçmeniz gerekmez. İnstagram uygulamasına giriş yapıp başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Doğrulama Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uygulamaya kullanıcı girişi  yaptıktan hemen sonra profil sayfanıza gelerek ayarlara girmeniz gerekiyor.

Hemen ardından gelen ekranda “Hesap” seçeneğine girin.

Uygulama Üzerinden Adım Adım Doğrulama Başvurusu

Bu ekranda “Doğrulama İste” seçeneği bulunuyor.

doğrulama isteme sayfası

Son adım olarak başvuru yapacağımız sayfaya gelebilirsiniz.

Bu sayfada ise kimliğinizin fotoğrafını çekerek eklemeniz ve kendinizi kısaca tanıtmanız istenmektedir. Bu tanıtma bölümünde isim, soyisim ve varsa bilinen adınız gibi çeşitli sorular sorulmaktadır. Bilinen isim genelde sanatçıların kendi adları dışında kullandığı sahne isimleri ya da nickname’leridir. Örnek vermek gerekirse “Mabel Matiz” gibi. Yapmış olduğunuz bu başvuru ortalama bir ay kadar sürede değerlendirilip sonucu mail olarak tarafınıza iletilir.

Etiketler

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı