Genel

İnstagram Hesap Verilerini İndirme Yöntemi

Şuan için veri indirme özelliğini  sadece bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde ise iOS ve Android işletim sistemine ait cihazlardan da yapılabileceği zamanlar yakındır.

.

Instagram Hesap Verilerini İndirme

  • Bilgisayarınızdan Instagram hesabınıza giriş yapp oturum açın.
  • Profil sayfanıza geldikten sonra, çark şeklindeki simgeye tıklayıp “Ayarlar” sekmesini açın.
  • Açılan bu pencereden “Gizlilik ve Güvenlik” menüsüne, giriş yapın.
  • Sayfayı aşağıya doğru kaydırın. Burada bulunan “Veri İndirme” seçeneğini görmelisiniz. Hemen altında yer alan “İndirme Talep Et” seçeneğini tıklayın.
  • Burada, verilerin bizimle paylaşılmasını talep ettiğimiz mail adresinizi yazın ve ardından “İleri” butonunu tıklayın. Şifremizi yazarak işlemimizi başarıyla tamamlayın.

Bu işlemlerin sonrasında, hesabımızın açılışından, bu zamana kadar yapmış olduğunuz bütün mevcut paylaşımlarımızın bir kopyası mail adresimize gönderilmiş olacaktır. Bu sayede de hesabınız çalınsa ya da şifresini kaybetmiş olsanız bile, elinizde hesabınızın yedeği olduğudan sorun teşkil etmeyecektir.

Etiketler

Seda Topçu

Merhaba Arkadaşlar, İsmim Seda. Ankara Üniversitesi SBF mezunuyum. Bir yandan kendi mesleğimi icra ederken bir yandan da sevdiğim hobi işlerle uğraşıyorum. Bunlardan birisi de teknoloji. Yakından takip edip makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı