GenelHuawei

Huawei Y6 Pro Format Atma Sıfırlama Reset

Not: Huawei Y6 Pro telefonunuz fabrika ayarlara döndüğünde cihaz hafızasında yer alan tüm bilgileriniz kalıcı olarak kayıp olacağından cihazınıza format atmadan önce yedek almanızı tavsiye ediyoruz. Telefonunuzun minimum %50 şarjının olduğundan emin olun. İşleme başlamadan önce Huawei Kimliğinizin şifrenizi bildiğinizden emin olun format sonrası senkronizasyon sorunu yaşayabilirsiniz.

Huawei Y6 Pro Ayarları Kullanarak Fabrika Ayarlarına Dönme İşlemi:

Fabrika ayarlarına dönerek telefonunuzu sıfırlamanın en uygun ve kolay yolu ayarları kullanmaktır. Bunun için aşağıda yer alan adımları doğru olarak sırası ile yapınız.

Menü –> Ayarlar –> Yedekle ve Sıfırla –> Fabrika Verilerini Sıfırla –> Telefonu Sıfırla

Huawei Y6 Pro Tuşları Kullanarak Fabrika Ayarlarına Dönme İşlemi:

Fabrika ayarlarına dönerek telefonunuzu sıfırlamanın ikinci yolu ise tuşları kullanarak format işlemini gerçekleştirmektir. Bu durumu ekran kilini unuttuysanız, telefon ayarlarına erişemiyorsanız yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan adımları doğru olarak sırası ile yapınız.

  • Telefonunuzu kapatın.
  • Telefonunuz kapalı konuda iken Sesi Yükselt + Açma/Kapama (Power) tuşlarına sırası ile basılı tutunuz.
  • Telefon açılma aşamasında Huaweilogosunu gördüğünüz an bırakın.
  • Eğer karşınıza ünlemli bir android logosu çıkarsa Sesi Yükselt + Açma/Kapama (Power) tuşlarına aynı anda basıp bırakın.
  • Recovery (Kurtarma Ekranı) karşınıza geldiğinde; Sesi Azalt tuşu yardımı ile aşağı inerek Wipe Data / Factory Reset‘ i Açma/Kapama (Power) tuşu yardımı ile seçin.
  • Daha sonar karşınıza gelen Yes seçeneğini tekrar  Açma/Kapama (Power) tuşu yardımı ile seçerek sıfırlama işlemini başlatın.

Huawei Y6 Pro telefonunuzun fabrika ayarlarına dönerek sıfırlama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Sorun yaşadığınız yerleri ve yardımcı olabileceğimiz daha farklı konuları yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz.

Huawei Y6 Pro Format Atma

Huawei Y6 Pro Format Atma Video

Huawei Y6 Pro Sıfırlama

Huawei Y6 Pro Fabrika Ayarlarına Dönme

Huawei Y6 Pro Reset Atma

Etiketler

Serdar Murat

İsmim Serdar, 2000li yılların başından beri telefon kullanıcısıyım. Bu alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyorum. Edinmiş olduğum bilgileri, ipuçlarını ve diğer bilinmeyen noktaları sizlerle paylaşmak için buradayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı